Godziny otwarcia przedszkola

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7-18

Telefon do Przedszkola Tęcza

+48 516041315 / +48 690042316

 

 

Przedszkole i Żłobek Tęcza - udany start w edukację

Opłaty


Wpisowe 600 zł (bezzwrotna opłata jednorazowa, wnoszona przy zapisywaniu dziecka do przedszkola).

 

Czesne za przedszkole w wysokości 950 zł obejmuje oprócz realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego, także:

  • realizację programu nauczania matematyki stworzonego specjalnie dla naszego przedszkola przez prof. Gruszczyk - Kolczyńską,
  • 2 razy w tygodniu gimnastykę korekcyjną,
  • 2 razy w tygodniu rytmikę,
  • 3 razy w tygodniu angielski prowadzony przez lektora,
  • opiekę logopedyczną (dla dzieci potrzebujących wsparcia logopedy, indywidualne spotkania co najmniej raz w tygodniu oraz badania przesiewowe dla wszystkich dzieci co pół roku),
  • opiekę psychologiczną.

 

Czesne za żłobek wynosi 1200 zł miesięcznie


Od czesnego przysługują odliczenia stawki żywieniowej w przypadku nieobecności dłuższej niż 5 dni jednym ciągiem oraz specjalne zniżki wakacyjne w przypadku nieobecności dziecka.

Czesne nie obejmuje zajęć dodatkowych odbywających się popołudniami (plastyka, tańce ludowe, kółko dramowo-teatralne, taniec towarzystki z elementami nowoczesnego, szachy, religia).

Rekrutacja teoretycznie trwa cały rok, w miarę wolnych miejsc, jednak ze względu na duże zainteresowanie przedszkolem proponujemy kontaktować się z nami na kilka miesięcy przed planowanym posłaniem dziecka do przedszkola w celu rezerwacji miejsca.

Dla dzieci rozpoczynających przygodę z naszym przedszkolem od września organizujemy zajęcia adaptacyjne w dwóch ostatnich tygodniach sierpnia, zaś adaptacja dzieci dołączających do grupy przedszkolnej w trakcie trwania roku szkolnego planowana jest indywidualnie, zależnie od potrzeb dziecka. Adapatacja jest bezpłatna.

Nasza placówka otwarta jest również w wakacje z wyjątkiem pierwszych dwóch tygodni sierpnia podczas których pomieszczenia są remontowane, odmalowywane i odświeżane.

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne i Żłobek „Tęcza”, ul. Reymonta 1, Latchorzew, 05-082 Stare Babice