Godziny otwarcia przedszkola

+48 516041315 / +48 690042316

Przedszkole i Żłobek Tęcza - udany start w edukację

Oferta

Do przedszkola i żłobka zapraszamy dzieci od 2. do 6. roku życia. Dzieci uczą i bawią się w grupach maksymalnie 18-osobowych, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00.

Podczas pobytu  w przedszkolu i żłobku dzieci zjadają śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek. Do każdego dania podawane są owoce i warzywa, owoce są także częścią podwieczorku. W placówce nie podajemy dzieciom słodkich podwieczorków (batoniki, wafelki czy kanapki z nutellą), nie używamy kostek rosołowych czy sosów z torebki, za to zachęcamy do jedzenia kasz (jęczmienna czy pęczak) i poznawania nowych smaków. Posiłki przygotowywane są w naszej w pełni wyposażonej kuchni, ze świeżych produktów, według jadlospisów zmieniających się zależnie od dostępności warzyw sezonowych oraz pory roku.

Posiłki podawane są w godzinach:

• 9:00 śniadanie
  • 12:30 obiad
  • 15:30 pierwszy podwieczorek
  • 16:30 drugi podwieczorek

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne i Żłobek „Tęcza”, ul. Reymonta 1, Latchorzew, 05-082 Stare Babice